Menu
Chramiec Białka Tatrzańska +48 693 459 784

Konferencje

na najwyższym poziomie

 

Obiekt Chramiec to doskonała baza noclegowa ale również nowoczesne rozwiązania dla biznesu. Wielofunkcyjna sala konferencyjna, rozległa i wygodna przestrzeń wystawiennicza wraz z zapleczem technicznym, część restauracyjna i bankietowa tworzą idealne miejsce do organizacji i obsługi wyjazdów firmowych. Nasz zespół z przyjemnością przygotuje dla Państwa dowolne wydarzenie, od eventów oficjalnych po imprezy integracyjne, kameralne szkolenia, warsztaty i wystawy. Z chęcią zajmiemy się pełną koordynacją wydarzenia, a także organizacją atrakcji dodatkowych. Event zaplanujemy zgodnie z Państwa scenariuszem, bądź na podstawie wytycznych zaproponujemy najbardziej optymalną agendę imprezy. 

 

Konferencje i szkolenia

W pełni świadomi obecnych potrzeb biznesowych, w Państwa ręce oddajemy kompleksową ofertę organizacji szkoleń i konferencji. Klimatyzowana sala w zależności od układu miejsc siedzących pomieści w jednym czasie do 100 uczestników. Zapewniamy nowoczesne zaplecze techniczne (ekran, projektor, nagłośnienie, flipchart, szybki Internet WI-FI). Jadalnia dysponuje 70 miejscami siedzącymi oraz przestrzenią do komfortowej obsługi przerw kawowych. 

 

Eleganckie bankiety

Wystawne przyjęcia i eleganckie bankiety to nasza specjalność. Odświętne wnętrza, tematyczne dekoracje oraz bogate menu sprawią, że Państwa Goście zapamiętają wydarzenie na długie lata. Szefowie kuchni zapewnią doznania na najwyższym kulinarnym poziomie. Proponujemy zarówno dania kuchni lokalnej, jak i te, spoza tradycyjnego kanonu. Nasi specjaliści zgodnie z Państwa potrzebami zadbają o niebanalną oprawę eventu (nagłośnienie, oświetlenie, konferansjer/wodzirej, zespół muzyczny). 

 

Imprezy Integracyjne

Podobno imprezy integracyjne pod Tatrami należą do tych najbardziej udanych. Nasz zespół stanie na wysokości zadania, by to stwierdzenie okazało się w stu procentach prawdziwe! Obiekt Chramiec dysponuje 74 miejscami noclegowymi w pokojach o wysokim standardzie. Szerokie zaplecze gastronomiczne oraz wypoczynkowe (Strefa Wellness, sala bilardowa, pokój gier, Terma Bania w odległości 2 km, trasy rowerowe, zimą stoki narciarskie) sprawiają, że każdy wyjazd firmowy wypełniony jest różnego rodzaju aktywnościami po brzegi. Wszelkie atrakcje dodatkowe zorganizujemy za Ciebie, byś wspólnie z grupą w pełni wykorzystał czas poświęcony na integrację.

Organizujesz event?

Zapytaj o dostępne terminy
Chramiec Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 2b
34-405 Białka Tatrzańska
Trwa ładowanie strony prosimy czekać...