Menu
Ośrodek Wypoczynkowy Chramiec Stanisław Wodziak +48 18 264-12-12

Komfortowy

wypoczynek u podnóża Tatr

 

Obiekt Wypoczynkowy Chramiec, położony w malowniczej Białce Tatrzańskiej, zaprojektowany jest w stylu góralskim z fuzją nowoczesności i tradycji. To wszystko dla najwyższej jakości wypoczynku Gości w otoczeniu piękna tatrzańskiej przyrody. Położenie obiektu daje nieograniczony dostęp do górskich szlaków, tras rowerowych, kąpielisk geotermalnych, ale równocześnie zapewnia odcięcie od wielkomiejskiego zgiełku. Zimą na wyciągnięcie ręki dostępne są stoki narciarskie: Kotelnica Białczańska, Kaniówka oraz Bania Ski&Fun. To właśnie w tych ośrodkach każdego zimowego dnia szusuje tysiące narciarzy, a stoki należą do najlepiej i najdłużej utrzymywanych w Polsce. 

Nasza oferta hotelowa to 74 miejsca noclegowe, które tworzą pokoje 2- i 3-osobowe oraz apartamenty typu studio, wszystkie o wysokim standardzie. Dla naszych Gości przygotowano również przestronną jadalnię, a także Strefę Wellness, salę bilardową, pokój gier, przytulne lobby oraz krainę dziecięcych zabaw. Całość tworzy idealne miejsce na wypoczynek w gronie najbliższych: wspólne wakacje, ferie, rodzinne święta.  

 

Klimatyczne wnętrza

Tym, co umiejscawia nasz obiekt w gronie najlepszych, są niezwykle ciepłe, wykonane z największą dbałością o szczegóły wnętrza. To wszystko z myślą o przytulnym i sielskim wypoczynku. Lokalna projektantka oraz miejscowi rzemieślinicy dołożyli wszelkich starań, by naturalne materiały, takie jak kamień i drewno, zespolić w ciekawy sposób z góralskim motywem, witrażem oraz tradycyjnym malunkiem naściennym.

 

Najwyższy standard

Chramiec to nowo powstały obiekt, który miał zaszczyt pierwszych Gości powitać pod koniec roku 2018. Właściciele dołożyli wszelkich starań, by zarówno standard pokoi, jak i pozostałych wnętrz, zadowolił gusta nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. Wszelkie sugestie, które prowadzą do ciągłego ulepszania naszych usług, są dla całego zespołu niezwykle cenne - pozwalają na ciągły rozwój i jeszcze bardziej precyzyjne budowanie oferty obiektu Chramiec. 

 

Lokalizacja

Białka Tatrzańska to jedna z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych po polskiej stronie Tatr. Jest dobrze skomunikowaną bazą wypadową, idealną dla miłośników górskich wycieczek. Dysponuje różnorodnym i ciekawym zapleczem gastronomicznym, można tu skosztować tradycyjnej kuchni regionalnej, lecz nie tylko. W miejscowości znajdują się baseny termalne Terma Bania, chyba najbardziej znane na Podhalu, które cieszą naszych Gości przez okrągły rok.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...